Radca prawny, prawnik Wrocław


Pomoc prawna - prawo karne, cywilne, rodzinne

We Wrocławiu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, dzięki codziennym staraniom i znajomości prawa udzieliliśmy pomocy prawnej wielu osobom, które pojawiły się w naszych drzwiach. Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni reprezentowali klientów przed sądami i urzędami w całej Polsce, a przekrój spraw, którymi się zajmujemy, jest bardzo szeroki. Nasza praca sięga daleko poza Wrocław. Na terenie województwa dolnośląskiego obsługujemy takie miasta jak Jelenia Góra, Oława, Strzelin, Oleśnica, Środa Śląska, Trzebnica czy Wałbrzych, ale przyjmujemy zlecenia także poza granicami Dolnego Śląska. Głównymi dziedzinami, w których się specjalizujemy, są: prawo karne, prawo cywilne i prawo rodzinne. Podejmujemy się również pomocy w uzyskiwaniu odszkodowań. Pełną propozycję znajdziecie Państwo w naszej ofercie.


Adwokat / Radca prawny rodzinny Wrocław - alimenty, rozwody, opieka nad dziećmi

Ze względu na wyjątkową materię spraw rodzinnych i konieczność budowania, a nie tworzenia podziałów między stronami, istotne pozostaje, aby w postępowanie w sprawach rodzinnych została zaangażowana dobra kancelaria prawna lub radca prawny. Prawo rodzinne to dziedzina szczególnie wrażliwa, dlatego profesjonalny pełnomocnik powinien charakteryzować się taktem i zachować umiar. Zdajemy sobie sprawę, że za każdą sprawą stoi konkretny człowiek, a najważniejszą dla nas kwestią, pozostaje wsparcie klienta, przy jednoczesnym wyważeniu jego interesów. Sprawy, jakich podejmuje się adwokat rodzinny lub radca prawny specjalizujący się w sprawach rodzinnych, dotyczą m.in. taki zagadnień jak: alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi, rozwód. Wrocław to nasza baza, ale działamy na terenie całego Dolnego Śląska. W sytuacjach szczególnych jesteśmy w stanie zapewnić zastępstwo procesowe na terenie całej Polski. Prawo rodzinne stanowi elementarz naszych działań, dlatego każdy z adwokatów i radców prawnych, z którymi współpracujemy, specjalizuje się w prawie rodzinnym.


Szukasz pomocy prawnej?


Nasz adwokat zapewnia reprezentację w sprawie cywilnej i karnej

Każdy dobry adwokat lub radca prawny zajmujący się prawem cywilnym wie, jak ważne w przypadku spraw tego typu jest zachowanie określonych terminów - jeżeli zostaną one naruszone - może to nieść za sobą poważne konsekwencje prawne. Dlatego poza merytoryczną walką na sali sądowej, istotne pozostaje także kontrolowanie kwestii formalnych. Podobnie w sprawach karnych, nie tylko znajomość przepisów prawa materialnego, ale i procesowego, stanowi wyznacznik pracy każdego dobrego adwokata lub radcy prawnego. Nasi współpracownicy służą pomocą i wsparciem nie tylko osobom oskarżonym, ale występują również w roli oskarżycieli posiłkowych, reprezentując klientów pokrzywdzonych przestępstwem. Każdy z naszych współpracowników posiada doświadczenie w sprawach karnych, które obok prawa rodzinnego, stanowi fundament pracy dobrego obrońcy lub pełnomocnika. Adwokaci, z którymi współpracujemy reprezentowali klientów w setkach spraw karnych, w sprawach przestępstw różnego rodzaju, posiadają więc bardzo istotny z punktu widzenia wykonywania zawodu adwokata walor – doświadczenie.


Kancelaria prawna we Wrocławiu - pomoże uzyskać odszkodowanie

Coraz więcej naszych spraw dotyczy odszkodowań, których uzyskanie często znajduje swój finał w sądzie. Jeżeli więc poszukujecie Państwo adwokata lub radcy prawnego, który pomoże w zdobyciu należnego odszkodowania – nasza firma jest w stanie zapewnić pomoc prawną doświadczonych i zaangażowanych w sprawę pełnomocników.

Przy Odrzańskiej 24-29/11 we Wrocławiu jesteśmy dla Państwa dostępni w następujących godzinach:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

Obsługa Klientów i Kontrahentów odbywa się przy ul. Odrzańskiej 24-29/27, IV Piętro

Zadzwoń do nas

+48-609-813-333




Mapa Dojazdu



Formularz kontaktowy

  Kancelaria prawna Wrocław

  Dolnośląski Holding Prawny swoją główną siedzibę ma we Wrocławiu i to właśnie w stolicy Dolnego Śląska pomaga największej liczbie osób, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy prawnej. Kancelaria prawna we Wrocławiu reprezentuje jednak swoich klientów przed urzędami i sądami w całej Polsce. Współpracujący z nami prawnicy i radcy prawni specjalizują się szczególnie w zakresie prawa:

  • karnego,
  • gospodarczego,
  • cywilnego,
  • rodzinnego,
  • spadkowego.

  Jednakże skutecznie pomagamy także w innych sprawach, m.in. z zakresu prawa wykonawczego, pozyskiwania ubezpieczeń, szkód łowieckich, prawa pracy, windykacji należności czy w sprawach dotyczących wykroczeń.

  Radca prawny lub adwokat współpracujący z Dolnośląskim Holdingiem Prawnym świadczy usługi także w innych miastach województwa dolnośląskiego, m.in. w Jeleniej Górze, Legnicy, Oławie, Oleśnicy, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Trzebnicy oraz Wałbrzychu.