Paweł Zbrzyzny

adwokat
Paweł Zbrzyzny

Jest Członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu, absolwentem kierunku Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jako adwokat posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach gospodarczych, w szczególności w obsłudze spółek prawa handlowego.

Realizuje doradztwo w zakresie prawa spółek handlowych oraz spółek osobowych, począwszy od wsparcia w zakresie wyboru najbardziej optymalnej formy prawnej prowadzenia biznesu, poprzez przeprowadzenie klienta przez zawiłości zakładania spółek oraz ich obsługi.

W ramach swojej praktyki zajmuje się również kompleksowym przygotowywaniem umów, zapewniając nie tylko profesjonalne ich zaopiniowanie oraz analizę, ale także szczegółowe negocjacje kontraktów do formy najbardziej korzystnej dla klienta. Udziela wsparcia zarówno na etapie zawierania umowy, jak i przy późniejszym jej wykonywaniu, renegocjowaniu warunków już zawartych kontraktów oraz ich ewentualnym rozwiązywaniu, przy czym dotyczy to obrotu na terenie Polski, jak i transakcji o charakterze międzynarodowym.

Obsługuje sprawy związane z problematyką praw autorskich i własności przemysłowej, specjalizuje się w prawie pracy.

Amator górskich wypraw, zbieracz odznak turystycznych i krajoznawczych. Fan książek o tematyce fantasy (m.in. Jacek Dukaj, Stanisław Lem).