Adwokat, radca prawny Wrocław


Pomoc prawna - prawo karne, cywilne, rodzinne

We Wrocławiu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, dzięki codziennym staraniom i znajomości prawa udzieliliśmy pomocy prawnej wielu osobom, które pojawiły się w naszych drzwiach. Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni reprezentowali klientów przed sądami i urzędami w całej Polsce, a przekrój spraw, którymi się zajmujemy, jest bardzo szeroki. Nasza praca sięga daleko poza Wrocław. Na terenie województwa dolnośląskiego obsługujemy takie miasta jak Jelenia Góra, Oława, Strzelin, Oleśnica, Środa Śląska, Trzebnica czy Wałbrzych, ale przyjmujemy zlecenia także poza granicami Dolnego Śląska. Głównymi dziedzinami, w których się specjalizujemy, są: prawo karne, prawo cywilne i prawo rodzinne. Podejmujemy się również pomocy w uzyskiwaniu odszkodowań. Pełną propozycję znajdziecie Państwo w naszej ofercie.


Radca prawny, adwokat rodzinny Wrocław - alimenty, rozwody, opieka nad dziećmi

Ze względu na wyjątkową materię spraw rodzinnych i konieczność budowania, a nie tworzenia podziałów między stronami, istotne pozostaje, aby w postępowanie w sprawach rodzinnych została zaangażowana dobra kancelaria prawna lub radca prawny. Prawo rodzinne to dziedzina szczególnie wrażliwa, dlatego profesjonalny pełnomocnik powinien charakteryzować się taktem i zachować umiar. Zdajemy sobie sprawę, że za każdą sprawą stoi konkretny człowiek, a najważniejszą dla nas kwestią, pozostaje wsparcie klienta, przy jednoczesnym wyważeniu jego interesów. Sprawy, jakich podejmuje się adwokat rodzinny lub radca prawny specjalizujący się w sprawach rodzinnych, dotyczą m.in. taki zagadnień jak: alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi, rozwód. Wrocław to nasza baza, ale działamy na terenie całego Dolnego Śląska. W sytuacjach szczególnych jesteśmy w stanie zapewnić zastępstwo procesowe na terenie całej Polski. Prawo rodzinne stanowi elementarz naszych działań, dlatego każdy z adwokatów i radców prawnych, z którymi współpracujemy, specjalizuje się w prawie rodzinnym.


Szukasz pomocy prawnej?


Nasz adwokat zapewnia reprezentację w sprawie cywilnej i karnej

Każdy dobry adwokat lub radca prawny zajmujący się prawem cywilnym wie, jak ważne w przypadku spraw tego typu jest zachowanie określonych terminów - jeżeli zostaną one naruszone - może to nieść za sobą poważne konsekwencje prawne. Dlatego poza merytoryczną walką na sali sądowej, istotne pozostaje także kontrolowanie kwestii formalnych. Podobnie w sprawach karnych, nie tylko znajomość przepisów prawa materialnego, ale i procesowego, stanowi wyznacznik pracy każdego dobrego adwokata lub radcy prawnego. Nasi współpracownicy służą pomocą i wsparciem nie tylko osobom oskarżonym, ale występują również w roli oskarżycieli posiłkowych, reprezentując klientów pokrzywdzonych przestępstwem. Każdy z naszych współpracowników posiada doświadczenie w sprawach karnych, które obok prawa rodzinnego, stanowi fundament pracy dobrego obrońcy lub pełnomocnika. Adwokaci, z którymi współpracujemy reprezentowali klientów w setkach spraw karnych, w sprawach przestępstw różnego rodzaju, posiadają więc bardzo istotny z punktu widzenia wykonywania zawodu adwokata walor – doświadczenie.


Kancelaria prawna we Wrocławiu - pomoże uzyskać odszkodowanie

Coraz więcej naszych spraw dotyczy odszkodowań, których uzyskanie często znajduje swój finał w sądzie. Jeżeli więc poszukujecie Państwo adwokata lub radcy prawnego, który pomoże w zdobyciu należnego odszkodowania – nasza firma jest w stanie zapewnić pomoc prawną doświadczonych i zaangażowanych w sprawę pełnomocników.

Przy Odrzańskiej 24-29/11 we Wrocławiu jesteśmy dla Państwa dostępni w następujących godzinach:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

Obsługa Klientów i Kontrahentów odbywa się przy ul. Odrzańskiej 24-29/27, IV Piętro

Zadzwoń do nas

+48-609-813-333
Mapa DojazduFormularz kontaktowy

  Kancelaria prawna Wrocław

  Dolnośląski Holding Prawny swoją główną siedzibę ma we Wrocławiu i to właśnie w stolicy Dolnego Śląska pomaga największej liczbie osób, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy prawnej. Kancelaria prawna we Wrocławiu reprezentuje jednak swoich klientów przed urzędami i sądami w całej Polsce. Współpracujący z nami prawnicy i radcy prawni specjalizują się szczególnie w zakresie prawa:

  • karnego,
  • gospodarczego,
  • cywilnego,
  • rodzinnego,
  • spadkowego.

  Jednakże skutecznie pomagamy także w innych sprawach, m.in. z zakresu prawa wykonawczego, pozyskiwania ubezpieczeń, szkód łowieckich, prawa pracy, windykacji należności czy w sprawach dotyczących wykroczeń.

  Radca prawny lub adwokat współpracujący z Dolnośląskim Holdingiem Prawnym świadczy usługi także w innych miastach województwa dolnośląskiego, m.in. w Jeleniej Górze, Legnicy, Oławie, Oleśnicy, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Trzebnicy oraz Wałbrzychu.

   

  Adwokat rodzinny Wrocław: alimenty, rozwody, podział majątku

  Adwokat rodzinny reprezentuje strony w sprawach, które niosą ze sobą wiele emocji i niestety dotyczą również najmłodszych członków rodziny, przez co przysparzają im dużo stresu. Adwokat rodzinny podchodzi do wrażliwych spraw z zakresu prawa rodzinnego z taktem i umiarkowaniem, tonując emocje i dbając o to, by strony pozostały w dobrych lub przynajmniej neutralnych stosunkach.

   

  Adwokat Wrocław – wsparcie w trudnych emocjonalnie procesach z zakresu prawa rodzinnego

  W zakresie prawa rodzinnego reprezentujemy naszych klientów w sprawach takich, jak m.in. alimenty, rozwody, podział majątku czy kwestie opieki nad dzieckiem. Oprócz reprezentowania przed sądem lub w negocjacjach z drugą stroną kancelaria prawna we Wrocławiu Dolnośląski Holding Prawny oferuje pełne wsparcie klienta w tym trudnym emocjonalnie czasie, jakim jest proces z zakresu prawa rodzinnego, gdzie drugą stroną jest były małżonek lub członek rodziny.

   

  Szukasz pomocy prawnej?

  Adwokat prawa karnego – Wrocław

  Adwokat lub radca prawny z Wrocławia udzieli wsparcia osobom oskarżonym w procesach karnych lub wystąpi w roli oskarżyciela posiłkowego. Nasi współpracownicy posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat prawa materialnego i prawa procesowego, dzięki czemu biegle poruszają się w warunkach procesowych. Podobnie jest w przypadku spraw cywilnych,w których radca prawny lub prawnik z Wrocławia, reprezentujący DHP, nie tylko występuje w imieniu swojego klienta przed sądami czy urzędami, ale również dokonuje w terminach wszelkich formalności.

   

  Adwokat prawa spadkowego – Wrocław

  Musisz na drodze sądowej dochodzić swoich roszczeń spadkowych i potrzebny Ci prawnik? Wrocław to główna baza DHP, gdzie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów z tego zakresu prawa. Dziedzina prawa cywilnego, jaką jest prawo spadkowe, dotyczy między innymi dziedziczenia, stwierdzenia nabycia spadku, zrzeczenia się spadku lub zachowku. Sprawy spadkowe często budzą spore emocje pomiędzy ustawowymi i testamentowymi spadkobiercami. Dlatego prawnik z Wrocławia reprezentujący Dolnośląski Holding Prawny nie tylko zadba o interes swojego klienta, ale też poprowadzi sprawę w rzeczowy sposób, bez eskalowanie emocji pomiędzy stronami.

   

  Prawnik prawa gospodarczego – Wrocław

  Adwokaci z Wrocławia współpracujący z Dolnośląskim Holdingiem Prawnym reprezentują również przedsiębiorstwa, korzystając z wiedzy i doświadczenia z zakresu prawa gospodarczego. Skorzystaj z pomocy prawnej przy negocjacjach z kontrahentami, sporządzaniu umów, prowadzeniu dokumentacji związanej z działalnością gospodarczą czy sporach sądowych z nieuczciwą konkurencją lub kontrahentami.