Adwokat, radca prawny Legnica

Pomoc prawna w Legnicy - prawo cywilne, prawo rodzinne, rozwód, prawo karne

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, pomoc prawną świadczymy także w Legnicy, gdzie istnieje możliwość umówienia spotkania z adwokatem lub radcą prawnym. Zapraszamy też klientów z pobliskiej Świdnicy, Lubina, Dzierżoniowa i innych miejscowości. Nasi współpracownicy specjalizują się w prawie rodzinnym, cywilnym i karnym, przy czym z uwagi na potrzeby rynku, jesteśmy w stanie udzielić pomocy także w innych sprawach. Najczęstszym powodem korzystania z pomocy kancelarii adwokackiej lub radcy prawnego jest chęć otrzymania wsparcia w postępowaniu sądowym. Samodzielne występowanie przed sądem bez znajomości przepisów prawa materialnego i procedury, może utrudnić lub nawet udaremnić wygraną w sprawie. Warto jednak pamiętać, że postępowanie sądowe to często ostateczność, a po pomoc kancelarii prawnej można zwrócić się już na etapie przedsądowym.

Jeśli bierzesz rozwód w Legnicy, adwokat lub radca prawny zapewni profesjonalną reprezentację

Szczególne znaczenie ma to w sprawach rodzinnych, w których wypracowanie pewnych rozwiązań zanim sprawa trafi pod osąd, jest pożądane zarówno z punktu widzenia małżonków, jak i przez wzgląd na dobro dziecka. Adwokat rozwód przeprowadzi z pełnym zrozumieniem, ale i z pełnym zaangażowaniem w sprawę, przy jednoczesnym zachowaniu dystansu cechującego profesjonalnego pełnomocnika.

Podobnie w sprawach karnych, współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni służą pomocą i wsparciem nie tylko osobom oskarżonym, ale także z powodzeniem występują z powodzeniem w roli oskarżycieli posiłkowych, reprezentując klientów przed sądami powszechnymi w całej Polsce, a także przed Sądem Najwyższym.

Warto zdecydować się na sprawdzoną kancelarię prawną

Trzeba podkreślić, że w każdej sprawie zleconej profesjonalnemu pełnomocnikowi istnieje pewna zależność, z której powinien sobie zdawać sprawę dobry radca prawny lub adwokat. Prawo karne, prawo cywilne i prawo rodzinne, są tego rodzaju dziedzinami, które wymagają obdarzenia pełnomocnika pełnym zaufaniem, dzięki któremu adwokat lub radca prawny będzie w stanie przeprowadzić klienta przez zawiłości każdej z procedur.

Pełny pakiet naszych działań znajdziecie Państwo w zakładce „oferta”.

Po uprzednim kontakcie telefonicznym klientów w Legnicy przyjmujemy pod adresem:

ul. Ciepła 11 b, 59-220 Legnica

Zadzwoń do nas

+48-537-499-970
Mapa DojazduFormularz kontaktowy