O nas

Adwokat Wrocław

O nas

Nasza kancelaria prawna z siedzibą we Wrocławiu powstała w celu niesienia pomocy prawnej dla ludności i podmiotów gospodarczych. Pragniemy przede wszystkim, aby jakość usług i zaangażowanie współpracujących z nami adwokatów i radców prawnych w powierzone im sprawy, stały zawsze na najwyższym poziomie.

Wybór adwokata lub radcy prawnego jako determinanta sukcesu

W dzisiejszych czasach odbiorcy usług prawnych oczekują kompleksowej często opieki, przy jednoczesnym natychmiastowym niemal działaniu. Jednocześnie rynek prawny jest mocno rozdrobiony, a zdezorientowani klienci często kierują się nie do adwokata, czy radcy prawnego, lecz do podmiotów nieposiadających odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji.

Specyfika zespołu, jaki tworzą nasi współpracownicy, stanowi wynikową nauki i praktyki, która jest nabywana na salach sądowych, konferencjach, ale i w codziennym życiu. We Wrocławiu i w Legnicy współpracujemy z prawnikami, pośród których znajdują się adwokaci i radcy prawni - naukowcy, praktycy, dydaktycy, przedsiębiorcy - osoby obdarzone niczym nieograniczonymi horyzontami, które za okrycie wierzchnie podczas swej drogi zawodowej obrały togę z zielonym lub niebieskim żabotem.

Kancelaria prawna we Wrocławiu - zakres usług

Bliskie są nam sprawy z zakresu prawa karnego (adwokat współpracujący z naszą kancelarią prawną we Wrocławiu podejmuje się zarówno spraw drobnych, dotyczących przestępstw pospolitych, jak i broni w skomplikowanych procesach karnych, w tym o zbrodnie) oraz prawa cywilnego. Długoletnie doświadczenie w branży prawnej sprawia, że współpracujący z nami radcy prawni i adwokaci z Wrocławia, w ramach prowadzonych indywidualnych kancelarii, mieli do czynienia z szerokim przekrojem spraw z zakresu prawa cywilnego, dlatego zakres usług w tej materii jest bardzo bogaty i obejmuje również prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo autorskie i własności przemysłowej. Duży obszar naszej działalności stanowią sprawy rodzinne, z którymi wiąże się duży przekrój problemów o niezwykle wrażliwej materii i życiowym ich znaczeniu (radca prawny lub adwokat współpracujący z naszą kancelarią prawną we Wrocławiu prowadzi sprawy o rozwód, podział majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, etc.).

Usługi prawne świadczymy nie tylko we Wrocławiu

Siedzibą naszej kancelarii prawne jest Wrocław, dlatego najwięcej spraw prowadzimy właśnie we Wrocławiu i na obszarze województwa dolnośląskiego, jednak nasi adwokaci i radcy prawni świadcząc pomoc prawną, zwiedzili każdy zakątek kraju.

Dolnośląski Holding Prawny Sp. z o.o. - jak działamy?

Działając na rynku prawniczym, nie tylko wrocławskim, ale w ogóle, staramy się podążać za potrzebami naszych klientów i coraz lepiej dostosowywać do obecnych wymagań. Każdy współpracujący z nami radca prawny i adwokat biegle włada językiem angielskim, dzięki czemu nasi prawnicy są w stanie ułatwić klientom anglojęzycznym dostęp do polskiego Wymiaru Sprawiedliwości. Wierzymy, że prawnicy XXI wieku odgrywają rolę nie tylko w sądach, ale biorą udział w złożonej i wielowymiarowej komunikacji społecznej. Wolnorynkowa gospodarka wymaga, aby dobry adwokat lub radca prawny nadążał nie tylko za zmieniającymi się przepisami, których śledzenie stanowi absolutne minimum istnienia na rynku prawnym, ale i za potrzebami sektora szeroko pojętych usług.

W swojej codziennej pracy łączymy prawo z biznesem, dostarczając gotowe, bezpieczne i zgodne z prawem rozwiązania, niezależnie, czy występujemy w roli pełnomocnika, obrońcy, reprezentujemy osoby fizyczne, czy działamy w imieniu przedsiębiorstw i stowarzyszeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawnej z Wrocławia.