Adwokat, radca prawny Jelenia Góra

Pomoc prawna - prawo cywilne, prawo rodzinne, rozwód, prawo karne

Kancelaria prawna w Jeleniej Górze oferuje pomoc prawną z zakresu doradztwa i reprezentacji sądowej i przedprocesowej dla osób fizycznych oraz dla podmiotów gospodarczych. Obecnie na rynku usług prawnych funkcjonuje wiele firm, świadczących pomoc prawną lub doradztwo prawne. Jelenia Góra, jako stosunkowo duże miasto, proponuje swoim mieszkańcom duży przekrój usług, jednak nie zawsze ich poziom potrafi sprostać oczekiwaniom klientów, zwłaszcza jeśli ich sytuacja prawna jest skomplikowana. W tej sytuacji, mimo że naszą bazą jest Wrocław, bardzo często z naszych usług prawnych korzystają mieszkańcy Jeleniej Góry, Kamiennej Góry i okolic, którym jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną. Zdajemy sobie sprawę, że to między innymi elastyczność i mobilność są cechami, jakimi winien charakteryzować się dobry adwokat lub radca prawny. Jelenia Góra jest więc częstym celem naszych podróży, podczas których świadczymy pomoc prawną. Jako że duży obszar naszych działań obejmują sprawy rodzinne, adwokaci i radcy prawni, którzy z nami współpracują, mają doświadczenie w prowadzeniu spraw o wrażliwej materii. Jeżeli więc potrzebujecie Państwo skorzystać z pomocy adwokata w Jeleniej górze w sprawie o rozwód, bądź w innej sprawie dotyczącej stosunków rodzinnych, jesteśmy w stanie tę pomoc zapewnić.

Szukasz pomocy prawnej?


Adwokat, radca prawny Jelenia góra - sprawy z zakresu prawa cywilnego i karnego

Obok prawa rodzinnego, zajmujemy się prawem cywilnym i prawem karnym, które stanowią fundament naszych działań. Bogate doświadczenie adwokatów i radców prawnych, z którymi współpracujemy, pozwala nam twierdzić, że jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym problemem prawnym. Wyznajemy zasadę, że nie ma sprawy, w której nie da się pomóc. W sprawach karnych nasza kancelaria prawna cechuje się tempem działania i możliwością zapewnienia natychmiastowego wsparcia dla osoby zatrzymanej. W sprawach cywilnych - wnikliwość, skrupulatność i terminowość.

Po uprzednim kontakcie telefonicznym klientów w Jeleniej Górze przyjmujemy pod adresem:

ul. Mickiewicza 13/1, 58-500 Jelenia Góra

Zadzwoń do nas

+48-537-499-970
Mapa Dojazdu
Formularz kontaktowy

  Holding Prawny: Adwokaci Jelenia Góra

  Kancelaria prawna Dolnośląski Holding Prawny w Jeleniej Górze współpracuje z doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi, którzy specjalizują się w różnych gałęziach prawa. Zarówno osoba fizyczna, jak i podmiot gospodarczy mogą znaleźć się w sytuacji, w której pomocny okaże się prawnik, Jelenia Góra to duży ośrodek miejski, w którym toczy się wiele postępowań sądowych i administracyjnych. Dlatego też Dolnośląski Holding Prawny wybrał to miasto jako siedzibę jednej ze swoich kancelarii. Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni najczęściej reprezentują swoich klientów w sprawach:

  • karnych,
  • cywilnych,
  • z zakresu prawa rodzinnego,
  • spadkowych,
  • gospodarczych.

  Działalność naszych współpracowników nie ogranicza się jednak wyłącznie do wspomnieniach gałęzi prawa. Prawo wykonawcze, sprawy lustracyjne, prawo autorskie, prawo pracy czy procesy odszkodowawcze to dziedziny, w których również pomocy udzieli współpracujący z Dolnośląskim Holdingiem Prawnym adwokat lub radca prawny, Jelenia Góra jest ośrodkiem, w którym działa wiele podmiotów z różnych dziedzin życia, stąd też pomoc prawna może okazać się potrzebna każdego dnia.

  Mieszkasz w okolicy i potrzebny Ci prawnik? Jelenia Góra to nie jedyne miejsce, gdzie nasi współpracownicy świadczą usługi prawne. Pomagamy także w okolicach, mi.n. Kamiennej Górze czy w Wałbrzychu.

   

  Adwokat prawo karne – Jelenia Góra

  Fundamentem naszych działań są sprawy z zakresu prawa karnego i prawa cywilnego. Wsparcie osoby zatrzymanych lub oskrażonych, a także występowanie w roli oskarżyciela posiłkowego to usługi, jakie w tym zakresie może świadczyć radca prawny lub adwokat – Jelenia Góra to miejsce, gdzie sukcesami pomagaliśmy wielu klientom. W sprawach z zakresu prawa cywilnego prawnicy z Jeleniej Góry wykazują się dużą biegłością w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami oraz w relacjach z innymi instytucjami.

   

  Szukasz pomocy prawnej?

   
   

  Adwokat rodzinny Jelenia Góra: alimenty, rozwody, podział majątku

  Prawo rodzinne obejmuje bardzo szeroki zakres spraw związanych między innymi ze sprawowaniem opieki nad dziećmi, alimentami, rozwodami czy podziałem majątku. Jako że stronami takich procesów są często członkowie rodziny lub byli małżonkowie, zapobieganie eskalacji emocji to jedno z zadań, przed jakim stoi adwokat – Jelenia Góra to miejsce, gdzie nasi współpracownicy z sukcesem osiągali korzystne wyroki dla swoich klientów lub doprowadzali do porozumienia obu stron postępowania.

   

  Prawnik Jelenia Góra – sprawy z innych gałęzi prawa

  Sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego czy rodzinnego są najczęściej toczącymi się procesami, w jakich pomóc może Ci adwokat czy radca prawny – Jelenia Góra to miejsce, gdzie nasi współpracownicy udzielają pomocy prawnej w sprawach z zakresu wielu innych dziedzin prawa.